הדרך לא נגמרת וסופו של הפקק לא נראה באופק, (גם לא בוויז…) והילדים צווחים מהמושב האחורי כי פשוט נגמר להם.

כדאי שתדעו שכנראה זה רק ילך ויחמיר.

לאחרונה פורסם בגלובס שפקקי התנועה מחמירים והופכים להיות ארוכים יותר ונמשכים מסביב לשעון – גם בחגים ובימי החופש הגדול. ומה יקרה בשנה הבאה? 2019,  כנראה שהם יהיו ארוכים אפילו יותר.

אז אם אתם רוצים לנצל את הזמן, הנה לפניכם 3 מקומות נפלאים שיהוו עבורכם חניית ביניים מעולה בדרך אל היעד.

נחל אלכסנדר

במרחק 5 דק' מכביש החוף זורם נחל אלכסנדר. לאורך הנחל עובר מסלול מקסים ומשפחתי לצד צמחיית נחלים פסטורלית ומול נוף מדהים ועד לשפך הנחל בחוף הים. האטרקציה הייחודית למקום היא אוכלוסיית הצבים הרכים והענקיים שחיים בנחל. תוכלו לשחרר את השרירים שנתפסו בפקק על ידי טיול קצר על גשר הצבים. ואם הוויז עדיין מדווח על פקק בכביש- תנצלו את ההזדמנות שאתם כבר שם ואל תוותרו על טיול קצר לאורך חוף בית ינאי.

מבטיחים לכם שתחזרו לרכב עם אנרגיות חדשות.

https://bit.ly/2FMT4V3

alexander river

טיול צפרות במצפור ויקר במאגר משמר השרון

לחלץ עצמות ושרירים במרפסת מוצלת מעל מאגר משמר השרון. ליהנות מהיופי של גינת נוי עם מדשאה ופרחים, מגוון של פרפרים צבעוניים ומצפור שיזמן לכם זמן איכות של תצפית ולמידה עם הילדים. בגינה עובר שביל נגיש ( מעולה לעגלת התינוק), שעולה ומטפס אל המצפור שייתן לכם הזדמנות לצפייה נפלאה בעופות. ואולי אף יתמזל מזלכם ותפגשו שם את ירון צ'רקה, הצפר הראשי של קק"ל.

ואם יצאתם גדולים אז אולי גם הבאתם את המשקפת מהבית.

מצפור משמר השרון

הבטן מתחילה לקרקר ואתם עדיין תקועים בפקק?

גם לכך יש לנו הצעה עבורכם, ולא, אנחנו לא מדברים על פיצה או פלאפל. המלצתנו היא לשמור על הרגלי אכילה בריאים גם מחוץ לבית ולחוות חוויה קולינרית עם הילדים. אנחנו מדברים על מזון איכותי, מתוצרת מקומית אשר נעשה במקום עם חומרי גלם מוקפדים.

"המעדנייה- ביתנס" ,בביתן אהרון.

גל ברק, מייסד המקום, שף במקצועו, מספר על המעדנייה: " הקו שמנחה אותנו זה האיכות הגבוהה של חמרי הגלם. מגיעים אלינו רבים מתושבי האזור ורבים מהאנשים שמחפשים מנוחה קלה מהנסיעה והפקקים של כביש החוף.  כאן הם מוצאים מעדנים מתוצרת מקומית עם הקפדה על הסטנדרטים הכי גבוהים."

ביתן אהרון נמצא על הציר המרכזי של כביש החוף ולכן המעדנייה של גל ברק יכולה להיות פתרון מצוין לארוחת בוקר, צהריים או הפסקת קפה איכותי ומאפה שנאפה במקום.

גל ברק, מייסד המקום, שף במקצועו, מספר על המעדנייה: "הקו שמנחה אותנו זה האיכות הגבוהה של חמרי הגלם. מגיעים אלינו רבים מתושבי האזור ורבים מהאנשים שמחפשים מנוחה קלה מהנסיעה והפקקים של כביש החוף.  כאן הם מוצאים מעדנים מתוצרת מקומית עם הקפדה על הסטנדרטים הכי גבוהים."

ביתן אהרון נמצא על הציר המרכזי של כביש החוף ולכן המעדנייה של גל ברק יכולה להיות פתרון מצוין לארוחת בוקר, צהריים או הפסקת קפה איכותי ומאפה שנאפה במקום (תלוי בשעה שנתקעתם בפקק), אבל גולת הכותרת של המקום, ומה שמושך אליו כל כך הרבה לקוחות אלו הסנדוויצ'ים האגדיים שנמכרים שם. בין אם אתם מחובבי הבשר ובין אם אתם ממושבעי הגבינות- מבטיחים לכם שתתאהבו.

בשורה התחתונה- אם יש לכם אפשרות להימלט מהפקקים ולא להיתקע בהם מלכתחילה- תלכו על זה.

המעדנייה