ביום ראשון של אותו השבוע ישבתי בישיבת התנעה במועצה אזורית אשכול עם צוות נשים מקצועי ורציני. חיפשנו מבנה שבו נקים עוד אחד ממיזמי תשעשרה שלנו – תעסוקה איכותית ומשמעותית בפריפריה. לאחר כשעתיים של העלאת אופציות שונות ומשונות, ביניהן האופציה לאימוץ אוטובוס, לפחות לתקופה הראשונה, הציעה דנית ארביב נעים, מבנה מצוין ( בית ספר במצב מעולה שננטש בסוף השנה שעברה) עם אפשרות להתרחב לעשרות עובדות ועובדים. רננה גומא יעקב, דורון אשטן ואנה דובדבני מיד שכנעו, גל גולדמן ואני השתכנענו והחלטנו שנתחיל ב 1/3/2020.

ביום שני בבוקר צלצל אלי רואה חשבון מירושלים, שעודד אותי ואמר שהכניס את מיזמי תשעשרה לזיכרון שלו. בהמשך השבוע הגעתי למשרד שלו כדי להסביר על העסקים החברתיים שלנו, ותקשיבו טוב, יצאתי עם ארבעה לקוחות אמיתיים! זכיתי באמון מלא אחרי 45 דקות של היכרות!
ביום שלישי התקשרה אלי מנהלת באינטל וביקשה ממני לעזור לה למצוא עבודה בקרנות הון סיכון. הצעתי לה לפעול בדרך אחרת והבטחתי להיות מאזינה מחויבת. העדכון ששלחה לי היה הכי מרגש בעולם: היא הכינה תכנית עבודה מדוגמת והצטרפה לסופרסונס, מאגר הנשים המקצועיות והמצוינות שלנו, שהולך וגדל.

ביום רביעי נפגשתי עם אישה קפריסאית ששמה Anna Koukkides, במטרה לחשוב על שיתופי פעולה עסקיים וחברתיים בין נשים ישראליות לנשים קפריסאיות ויווניות. גם בקפריסין מספר המנכ"ליות נמוך מ-5%, ואנחנו מקוות ששיתופי הפעולה החדשים שלנו ישנו את התמונה העגומה הזו. יעל רביע צדוק, סמנכ"ל כלכלה במשרד החוץ, שלקחה על עצמה לקדם נשים ישראליות ונשים בעולם שידכה ביננו.
ביום חמישי מצאתי סוף סוף שותפה לחלום שלי להקים "יפו תשעשרה", מיזם שיציע  תעסוקה איכותית ומשמעותית לנשים מהחברה הערבית! אנחנו עדיין עושות את צעדנו הראשונים ביחד, ולכן לא אוסיף פרטים – אבל יצאנו לדרך!

ביום שישי הלכתי עם עידו, בני בן ה-16, להרצאתו של ד"ר רז יצחקי בסינמטק תל אביב על הזמרת  והיוצרת נינה סימון: "לעזאזל מיסיסיפי! – זמרת אדירה ולוחמת זכויות אדם אמיצה". כשהייתי צעירה חלמתי להיות פסנתרנית ג'אז. כשהייתי בהריון עם עידו חלמתי על בן מוזיקאי. היום הלכנו ביחד להרצאה על נינה סימון – גם זה סוג של עשיית היסטוריה. היסטוריה אישית. מצרפת קישור לביצוע המדהים של נינה סימון ל I did it my way