מאת / 12 בפברואר 2019   3028 צפיות

להעז לחלום- למה זה כל כך קשה לנו?!

יותר ויותר נשים מעזות לחלום רחוק. ויותר ויותר נשים מפרגנות ועוזרות אחת לשנייה להגשים את חלומן.
עו"ד אריאלה וולף היא אחת מאותן נשים. איך היא עושה זאת? קראו עד הסוף..

את עו"ד אריאלה וולף, בעלים ומנכ"לית Dare To Dream, ייעוץ וליווי לקוחות להעצמה אישית ופיננסית פגשנו במהלך הכנות נמרצות לכנס Dare To Dream.

שמענו על הכנס הזה ורצינו להבין האם ובמה הוא שונה מכל שאר הכנסים לנשים שאנו כבר לא עומדים בקצב שלהם…האם יש בו ערך מוסף כלשהו או שהוא More of the same.

גם השראה, אבל לא רק.

בעידן הפמיניסטי שאנו חיים בו רבים הכנסים שמטרתם היא העצמה נשית. בכולם נפגוש נשים מעוררות השראה. נשים מצליחות בעולם העסקים שהצליחו לשבור תקרות זכוכית ולהגיע לתפקידי ניהול בכירים הן בחברות שהקימו בעצמן והן בחברות שהן שותפות בהן. הן משתפות בסיפור חייהן, ולרוב, מעבירות את המסר שכל אחת יכולה להגשים ולחיות את החלום. ש"השמיים הם הגבול", גם עבור נשים, ושכל מה שצריך זו מוטיבציה והרבה אמונה בעצמך.

אריאלה: " נכון מאוד. ברוב הכנסים, שאני אגב מעריכה מאוד את היוזמות שלהם ותומכת בחשיבותם, נשים מקבלות השראה. מה שאני מציעה בכנס שלי זה לא רק השראה. זה קודם כל כלים פרקטיים שניתן ליישם בעסק כבר ביום שאחרי. המשתתפות נחשפות להרצאות מאוד ממוקדות בנושאים ספציפיים שבמהלכן הן מקבלות טיפים וכלים יישומיים להקמה, ניהול, קידום ופיתוח העסק שלהן. הכנס בעצם מאפשר לכל משתתפת לשים זרקור לעצמה על מה לשים דגש בעסק הספציפי שלה, מה לשמר ואיפה היא צריכה להתחזק."

מה צריך כדי להעז לחלום וגם להצליח להגשים את החלום?

זה באמת מרגש לראות ולשמוע על עוד ועוד נשים שמעזות בשנים האחרונות לצאת מתפקידים ומקצועות בהם לא מימשו רבע מהיכולות שלהן ומקימות עסק משלהן. הן נתקלות בלא מעט קשיים ואתגרים בדרך אך יחד עם זאת בהרבה א.נשים טובים שזורקים להן חכות. בין אם זה עמותות שונות שתומכות ומלוות יזמיות ובין אם זה א.נשים או ארגונים שיוזמים כנסים לנשים בעסקים. אבל מהם הדברים שבעזרתם הן באמת יכולות להצליח?

אריאלה: "לפני הכל, נשים בעלות עסקים, כמו כל בעל עסק עצמאי, חייבות ללמוד כל הזמן, להשתלם, להגיע לכנסים, להשתלמויות לימי עיון וכיו"ב. יש לכך ערך אדיר לעסק שלהן ולעצמן – גם אם הן אינן רואות את זה בטווח הקצר. הסיבה לכך היא כי הן מקבלות בכנסים הללו (ואני מדברת על כנסים מלמדים ולא כנסי השראה בלבד!) לצד הכלים הפרקטיים, גם כלים מנטאליים. בעלת עסק עצמאי חייבת לשמר את עצמה בסביבה תומכת מפרגנת ומעצימה. כמו"כ חשוב שהיא תסגל לעצמה דפוסי התנהגות על מנת להצליח ולהקים עסק משגשג. רבות מהנשים שנים הדחיקו את החלומות שלהן. לא סמכו על עצמן ועל הכישורים שלהן. הן שכנעו את עצמן (ולרוב, גם את הסובבים אותן), שהן לא יכולות להקים עסק מצליח, במקום לשכנע את עצמן במסר הפוך. בכנס Dare To Dream הן חוות – חלקן לראשונה – הזדמנות להיות מה שהן רוצות מזה הרבה זמן, והן מעזות לחלום ולהתחיל לעשות את הצעדים הראשונים שלהן כדי להגשים את חלומן בגדול. חשוב לציין שלכנס מגיעות גם נשים עם עסקים שקיימים שנים, אולם הם עסקים מדשדשים משהו, והכנס מאפשר גם להן לחשב מסלול מחדש. נשים שהיו בכנס הקודם ב- 2018 הצהירו בפניי שהכנס נתן להן פוש לא נורמלי לעסק שהיה קיים שנים והוא ממש התחזק בשנה האחרונה וזה מאוד מרגש אותי לשמוע."

שיתופי פעולה- הבסיס להצלחה

שיתופי פעולה איכותיים הם גורם מניע מרכזי בהקמת עסק. העולם העסקי פועל בשיטה הזו כבר שנים ורק הולך ומשדרג אותה.

אריאלה: " אני מאמינה גדולה בשיתופי פעולה. 10=1+1 , לא אני המצאתי את הנוסחה הזו אבל אני בהחלט מתנהלת על פיה ומעודדת את הנשים שאני מלווה בהקמת העסקים שלהן גם לפעול בשיטה הזו. זו הסיבה שאני מייצרת רשת מטורפת של שיתופי פעולה סביב הכנס ומכניסה לתוכה את כלל המשתתפות. ויותר מזה, אני בעצמי מארגנת את הכנס בעזרתן המדהימה של 2 שותפות, לימור ורונית, מנכ"ליות 'שתי וערב הפקות' שאותן הכרתי בזכות מינגלינג שנוצר בכנס שהשתתפתי בעצמי לפני 3 שנים. במהלך הכנס שלנו יהיו זמנים מוגדרים למינגלינג אשר יאפשרו נטוורקינג ויצירת חיבורים אנושיים לטובת העסקים של המשתתפות. אני יודעת על כמה וכמה שיתופי פעולה יפים שנוצרו בין נשים כתוצאה מהכנס הקודם".

ביקשנו מאריאלה שתיתן לנו את השורה התחתונה..

אז מהו הערך המוסף של Dare To Dream?

"אני מביאה את עצמי ואת הדרך שבה אני עצמי צמחתי בעסק שלי ושבה אני מאמינה בכל ליבי. הדרך להגשמת החלום. לאורך כל הדרך אני נעזרת בא.נשים איכותיים, מקצועיים שבעזרת שיתופי הפעולה בינינו אני מצליחה להגשים חלומות, גם שלי וגם של הלקוחות שלי. אני מאמינה גדולה בתהליכים ובסבלנות. בכנס שלי ניתן יהיה לחוות באופן המוחשי ביותר את החזון שלי. את הערכים ואת הדרך להצליח. המשתתפות בכנס יקבלו כלים פרקטיים לניהול העסק לצד כלים מנטאליים וילמדו שלבקש עזרה מאנשי מקצוע זה Must. כשרוצים להצליח, לא צריך לעשות הכל לבד. אפשר ורצוי לבקש עזרה ולגלות שביחד זה (כמעט) תמיד יותר פשוט ומעצים".

מעוניינת להשתתף בכנס ולהתפתח אישית ועסקית?
השאירי כאן פרטים ונחזור אלייך בהקדם.

  שתפו בכל הכוח
  Share on LinkedIn
  Linkedin
  Email this to someone
  email
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook

  תגובות
  • אריאלה וולף לא רק יפה מבטיחה, היא בעיקר יפה מקיימת. פצצת אנרגיה שלא נרתעת משום מכשול ורואה בו אתגר והזדמנות חדשה. היא מאבחנת את נקודות התורפה של העסק והמנהלת=הבעלים שלו וממקדת את המאמץ לפתור אותה. לא שיפוטית. משימתית. אמפתית. ובעיקר: משיגה תוצאות. לכנה על זה.

  • לפני שנה ישבתי בקהל בכנס נשים בעסקים 2018.
   קיבלתי כל כך הרבה השראה בכנס ומאריאלה בפרט. והשנה אני מתרגשת להיות על הבמה עם ההרצאה שלי ״לסגור עסקאות, בקלות ובטבעיות!״ . תודה על הזכות לקחת חלק בכנס הנהדר שהולך להיות לנו. עוצמה נשית במיטבה! נתראה ב 6/3

  • אריאלה מדהימה ועוצמתית. יש לי עסק כמה שנים ובעזרת אריאלה הצלחתי להגיע לרווח גדול יותר בפרוייקט שלי השנה. אריאלה דוחפת קדימה, יש לה רעיונות מעולים וגם מדגימה איך לבצע אותם. עכשיו הכל תלוי גם בי איך אני מוציאה לפועל ומבצעת את הדברים. יש לי חלום מקווה להמשיך לחלום וגם לבצע בעזרת אריאלה. To Dream and to Do. תודה אריאלה

  • השתתפתי בכנס בשנה שעברה ואני מחכה לכנס הקרוב.
   הכנס היה ממוקד ואפקטיבי, הרחבתי את סל הכלים שיש ברשותי ולמדתי דברים חדשים.
   אריאלה משקיעה בכל הפרטים וזה ניכר באיכות התכנים, בבחירת המרצות, בניהול היום ובכייף שיש במהלכו.
   ממליצה בחום.
   ולך אריאלה היקרה – שיהיה המון בהצלחה

  • כפי שציינה אריאלה, הכרנו במינגלינג בכנס בעבר לפני כ-3 שנים. למינגלינג הזה, שהוא אירוע נקודתי בו החלפנו כרטיסי ביקור ולחצנו ידיים, הייתה המשכיות לשיתופי פעולה ובניית מעגלים עסקיים מניבים עכשיו ובעתיד.
   רוצה להדגיש כאן ולשאול: באיזה ערוץ שיווק את פוגשת כמות כזו של נשים On-line?
   ומעבר למפגש, אריאלה כריזמטית, מלאת אנרגיות טובות, מקור להשראה.
   היא האדם שיעודד אותך לחלום: Dare to Dream וליישם כבר ביום למחרת: Dare to Do.
   הכנס הוא הזדמנות נהדרת לצאת מהשגרה, להרחיב אופקים, לשמוע מה חדש בנושאים הקשורים לניהול עסק, מפי מאסטריות, כל אחת בתחום מומחיותה וליהנות.
   אז רשמתן ביומן? – 6 למרץ , יום מעשיר וחוויתי.
   מצפות לראותך!
   "שתי וערב הפקות", רונית ולימור

  • רשמים שלי מהתנהלות הכנס 2018 – הנושאים היו מאוד מדויקים בנוגע למקומות בהם אני צריכה להתפתח עם העסק שלי. המינגלינג בהפסקה היה מחשל ויעיל כאחד. לא היה רגע דל. ישבתי ורשמתי מסקנות ורעיונות ללא הפסקה במחברת לאורך כל הכנס. בהחלט היה שווה כל שקל וכל רגע .

  • אריאלה וולף זה דוגמא לאישה שמעזה וחולמת ומבצעת !
   זכיתי להכירה במסגרת התנדבותה בעמותה אשר מסייעת לנשים להתפרנס בכבוד בעזרת פיתוח עסק קטן. אריאלה ליוותה יחידות, קבוצות ומהווה מודל ודוגמא לאיך עושים את זה ! לא מוותרת! אלופה אמיתית עם לב ענק שיש המון מה ללמוד ממנה. ממה ששמעתי כל הכנס שנה שעברה -כל בעלת עסק תהנה ויותר חשוב תיתרם מכנס שבאמת ילמד !
   אז העזו לחלום – כי חלומות מתגשמים …

  • אני מכיר את אריאלה כ 8 שנים .
   שנתיים היא ליוותה אותי ותמכה בי להשגת מטרותי . אישה משימתית שמלווה אנשים להצלחה ובעלת לב ענק . שופעת ידע רב וחדורת מטרה .מקסימה ,אנושית ולבבית .

  • בשלוש השנים האחרונות שמחנו לארח אותך במכללה בקורס ניהול יישומי. הידע שלך, האנרגיה החיובית, הנסיון והטיפים המצוינים, בנוסף לשיטות העבודה המדויקות הופכות את הרצאתך לאחת המבוקשות בשנה.
   ממליצה בחום!

  • את אריאלה פגשתי בסמינר משותף שעשינו לפני מספר שנים ומהרגע הראשון הבנתי שהיא אדם מיוחד.
   לאריאלה יש חזון ברור שמוביל את דרכה וזה להעצים נשים.בדרך המיוחדת שלה,כאדם שכולו השראה ולב ענק.
   הגעתי לכנס בשנה שעברה וזה היה וואו.
   כנס שכולו ערך לעשייה מעשית.
   אני הולכת להרבה כנסים וסמינרים ,הכנס של אריאלה נתן לי הנאה לפעולה ולא רק דיבורים.
   אריאלה מלווה אותי גם באופן אישי בתחום הנדל"ן בארה"ב, צעד שלא הייתי מעיזה לעשות בלי אריאלה.
   מחכה בכליון עיניים לכנס הקרוב וממליצה בחום להגיע היות והוא רב ערך,חבל לפספס !!!

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אנחנו אמנם מוכשרים בטירוף אבל לא בטוח שיודעים הכל…
  תחדשו לנו, תפתיעו אותנו, ספרו לנו דברים שאנחנו לא יודעים.
  או סתם תגידו לנו מה אתם חושבים על ספרינג מגזין
  ואנחנו נגיד לכם מה אנחנו חושבים עליכם. ?

   נגישות