כמו בהרבה תחומים, כך גם בתחום הבילוי המועדף, העולם מתחלק לשניים. אלו שאוהבים לצאת למסעדה וליהנות מערב בחוץ ובכך לשבור שגרה ואלו שמעדיפים להזמין משלוחים הביתה וליהנות מערב אינטימי או משפחתי על הספה בסלון.

זמן=כסף

רובנו מתמודדים יומיום עם לו"ז צפוף שמביא אותנו בסוף היום הביתה רעבים ועייפים.

או במילים אחרות- אין מצב עכשיו לעמוד במטבח ולהתחיל לבשל. אין כוח וגם חבל על הזמן. זמן=כסף. ואז אתם מוצאים את עצמכם חוזרים הביתה, המקרר ריק ואתם רעבים.

שתי אופציות לפנינו: לצאת למסעדה ובכך גם לוותר על הבלאגן בבית וליהנות מערב בחוץ, או להרים טלפון ולהזמין Take A Way בבגדי פיג'מה מול הטלוויזיה.

מה אתם מעדיפים?

מזמיני המשלוחים- קווים לדמותם.

הזמנת משלוחים הביתה היא פתרון יעיל ונגיש מאוד שנעשה פופולרי יותר ויותר. חוסכים זמן ואנרגיות על ידי חיוג טלפוני מהיר או הזמנה באפליקציה שבנייד ותוך חצי שעה האוכל אצלכם.

מנהל מסעדת ג'אפן ג'אפן בטבריה מדווח ש" צעירים מזמינים משלוחים הרבה יותר מאשר מבוגרים. מדובר על בני נוער שנפגשים בתנועת הנוער או בבית של חבר וגם על חיילים משוחררים וסטודנטים. מסתבר שגם חיילים בסדיר מזמינים משלוח שמגיע עד הש"ג בבסיס."

עוד מוסיף גוטמן ואומר: "המבוגרים שמזמינים משלוח הביתה הם לרוב אלו שמגיעים מותשים בסוף יום העבודה. אין להם כוח וחשק לא לבשל ובטח לא לצאת שוב מהבית אבל בכל זאת בא להם להתפנק בפיג'מה עם אוכל מוכן מול הסדרה שהם אוהבים בטלוויזיה."

ויש גם את אלו שפשוט אוהבים את השקט שלהם. יש סביבם מספיק רעש ומהומה בעבודה כל היום, ובערב הם רוצים שקט, שלווה וזמן איכות עם בן/בת הזוג או המשפחה.

וכמובן שישנם גם ימים או הזדמנויות שממש מתבקש להזמין בהם משלוח הביתה כמו ימי חורף סוערים, משחקי מונדיאל ומפגשים חברתיים. אלו הם בדיוק הזמנים שנעדיף שהשליח עם האוכל ידפוק לנו בדלת.

מעדיפים לצאת לאכול בחוץ- מי אתם?

אם אתם נמנים על אלו שמעדיפים לצאת לאכול בחוץ אז כנראה ש:

  • אתם אוהבים לבלות ולהיות בסביבת אנשים ולכן אתם פעם בשבוע קובעים עם חברים להיפגש במסעדה טובה וליהנות ממפגש חברתי רועש.
  • אתם חייבים מידי פעם לשבור שגרה ולצאת מהבית. הבילוי במסעדה נותן לכם "חמצן" לכל השבוע וממלא אתכם באנרגיות חדשות.
  • אתם גם לא אוהבים לבשל וגם אין לכם כוח לנקות את הבית או לשטוף כלים אחרי שהילדים יסיימו לאכול את מה שהזמנתם הביתה כמשלוח.

noodels

הכל עניין של תודעה

בכל מצב- גם הזמנת משלוח הביתה וגם יציאה החוצה עוזר לנו לגוון את השגרה השוחקת וגם מזמן לנו חוויה של התנסות במאכלים חדשים ואחרים.

בכל מקרה- כדאי לוודא שהמזון הוא מזון איכותי שלא נוגד את המגמה החשובה של תזונה בריאה.

גוטמן, מספר לנו גם כי :" אנשים באים אלינו למסעדה כי הם אוהבים לקבל שירות. הם נהנים מהחוויה של שירות מעולה ושל אוכל טעים. החוויה הטובה הזו נכנסת להם לתודעה, ובפעם הבאה כשיהיו רעבים בבית וירצו להזמין משלוח- ג'אפן ג'אפן תעלה להם לתודעה ומבלי לחפש בגוגל "משלוחים בטבריה" הם ישר ירימו אלינו טלפון או ייכנסו לאפליקציה שלנו ויזמינו משלוח".

בשורה התחתונה- תעשו מה שטוב לכם. ואולי מה שטוב לכם היום לא יתאים לכם מחר. כשיתחשק לכם לצאת- תצאו, וכשיתחשק לכם לאכול בבית- תזמינו משלוח.

לעמוד הפייסבוק של ג'אפן ג'אפן

בתיאבון.

home fries