מאת / 20 בינואר 2019   3859 צפיות

על הפנים- שמה סוף לכתמי הפיגמנטציה

קרני שמש וקרני לייזר- לא חברה של שתיהן! מציעה לכן לשמוע מה עשיתי כדי להיפטר מהכתמים האלו שהופיעו להם בלי התראה מראש

היום אני כבר חכמה ומבינה שכל הנשים בנות גילי שעור הפנים שלהן מתוח וחלק זה לא באמת. הן השקיעו לא מעט כסף, זמן ואומץ על מנת להיראות כך גם בגיל 45.

כמה שנים שהסתובבתי ביניהן- חברות, בנות משפחה וקולגות בעבודה, והרגשתי מבוגרת מהן בעשר שנים. הן נראו נפלא, ורק אני עם הכתמים האלו שבצבצו על עור פניי בזה אחר זה ולא הראו סימנים של כונה להיעלם עם הזמן, אלא להיפך…להזמין חברים להצטרף 🙂 .

אישה לפני ואחרי שימוש בקרם

לפרטים נוספים על הקרם

עם הזמן שמתי לב שכאשר אני נמצאת בסביבת נשים (כן, בעיקר נשים) אני מכסה חלקים בפניי עם היד. במיומנות מרשימה מצאתי מגוון דרכים לכסות את הפנים במגוון מצבים יומיומיים. הייתי אלופה בזה. הייתה שיטת ההסתרה כשישבתי איתן בבית קפה, הייתה שיטה מיוחדת להסתרה תוך כדי הליכה וקניות והייתה ה-שיטה להסתרה תוך כדי עבודה משרדית.

אבל אני כותבת לכן כעת לא במטרה ללמד אתכן את שיטות הסתרה המתקדמות שלי, אלא על מנת לגלות לכן את הפלא שגיליתי בדם יזע ודמעות (וכתמי פיגמנטציה) לאחר כל כך הרבה שנים.

הייתה זו השכנה היקרה שלי שנהגתי לשבת איתה פעם פעמיים בשבוע לכוס קפה אחרי העבודה. נכנסתי אליה, ישבנו לקפה ואני כהרגלי, מבלי בכלל כבר להיות מודעת לכך, מסתירה את הכתמים עם היד.

ואז היא אמרה לי: "תגידי, אני חייבת לשאול אותך, יש לך כאלו פנים יפות (זה היא אמרה…לא אני…) למה את מסתירה אותן עם היד?"

זוג במסעדה

"למה?" שאלתי. "ראית פעם איך אני נראית? שמת לב לכל הכתמים "המהממים" האלו שמקשטים את עור הפנים שלי?" והסרתי את היד מהפנים על מנת שתראה את הזוועות במו עיניה ולא תשאל אותי יותר למה אני מסתירה…

"תקשיבי חמודה" היא פתחה ואמרה. "את לא אמיתית" המשיכה והאשימה.

"נולדת היום?" ואז כבר נכנעתי….

"מה את רוצה?" שאלתי. "את לא היית מכסה כך את הפנים שלך אם היית נראית כמוני?"

"אני לא הייתי מגיעה למצב הזה" היא השיבה.

הייתי בטוחה שהיא תתחיל לספר לי על שלל טיפולי הלייזר והפילינג העמוק שכולן עושות, אז מייד עצרתי אותה ואמרתי לה שאני לא מפקידה ולא מפקירה את עור הפנים שלי בידי קרני הלייזר או לחסדי הכימיקליים המפחידים של הפילינג העמוק. פשוט לא יקרה!

ואז, אחרי שקצת צחקה עלי והייתה מרוצה מעצמה…. היא גילתה לי את הסוד שלה ושל עוד נשים רבות, מסתבר.

היא קמה למקלחת שבחדר השינה והביאה לי קופסא קטנה ועליה כיתוב: "טוליפ נטורל- קרם לטיפול בפיגמנטציה והבהרה". "קחי" היא אמרה. "עלי" היא הוסיפה. "את עוד תגידי לי תודה"- היא הייתה חייבת עוד לומר לסיום.

אחזתי בקופסא הקטנה, קראתי את מה שכתוב עליה. חייבת להודות שהייתי סקפטית וחשדנית, כי כזו אני. נפרדתי ממנה לשלום, עם הקופסא בידיי, והלכתי מיידית למחשב לחפש מידע נוסף.

אז חברותיי היקרות. אין קסמים. הכתמים לא נעלמים מעצמם. אם אתן כמוני, לא מספיק אמיצות, או שמסיבות אידיאולוגיות, לא מוכנות להפקיר עצמכן בידי קרני הלייזר או טיפולי הפילינג העמוק על מנת להיראות טוב וגם לכן נמאס להסתיר את הפנים בכל מפגש, קבלו את המענה המושלם להעלמת כתמי פיגמנטציה והבהרתם: טוליפ נטורל קרם לשימוש יומיומי שפתר לי את הבעיה. אמנם עדיין לפעמים אני מוצאת את עצמי, מכוח ההרגל, מסתירה את הפנים, אבל זהו- אין כתמים.

קרם לטיפול בפיגמנטציה ולהבהרה

וכל היופי הוא בכך שאם מישהי מכן לא תהיה מרוצה מהג'ל מאיזו שהיא סיבה- טוליפ נטורל מחזירים את הכסף במלואו ואף 5% יותר. כך שאין לכן מה להפסיד.

מעוניינת לנסות? השאירי כאן פרטים ויחזרו אלייך בהקדם.

  שתפו בכל הכוח
  Share on LinkedIn
  Linkedin
  Email this to someone
  email
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook

  תגובות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אנחנו אמנם מוכשרים בטירוף אבל לא בטוח שיודעים הכל…
  תחדשו לנו, תפתיעו אותנו, ספרו לנו דברים שאנחנו לא יודעים.
  או סתם תגידו לנו מה אתם חושבים על ספרינג מגזין
  ואנחנו נגיד לכם מה אנחנו חושבים עליכם. ?

   נגישות