מאת / 18 במרץ 2019   2706 צפיות

איך לא להיתפס בקיץ הקרוב עם סימני מתיחה וצלוליט.

אחרי שנתפסתי לא מוכנה…אני שמחה לשתף אתכן בניסיון שלי כדי שלא תפלו גם אתן בפח. אל תתנו לקיץ לתפוס אתכן בלתי מוכנות וטפלו כבר עכשיו בסימני המתיחה והצלוליט.

נשמע אולי הכי סטיגמטי שלי אבל אחת העצות החשובות שיש לי לתת לכן מתוך ניסיוני העשיר.

יש לי מין כשרון שכזה ללמוד הכל בדרך הקשה. אז אם באפשרותי לחסוך מכן ללמוד גם בדרך הקשה- אני שמחה לשתף.

כל שנה הוא היה תופס אותי לא מוכנה. וכשאני אומרת לא מוכנה אני מתכוונת ללא מוכנה ממש.

פתאום הוא היה מגיע. הקיץ.

פתאום הילדים היו קופצים עלי עם אנרגיות שאני לא יודעת מאילו גנים בדיוק הם קיבלו, ומבקשים ללכת לבריכה שבדיוק נפתחה באופן רשמי.

הכל נפלא. אני מתה על הבריכה ואני תמיד נהנית ללכת עם הילדים אבל לא ככה….שאני עם כל "רעמות" השיער שאספתי במהלך החורף. אין סיכוי שאלך במצב הזה לבריכה ואפגוש שם את כל האימהות האחרות שהיו קצת יותר מחושבות ומתוכננות ממני, ושאותן הקיץ לא תפס במפתיע.

ויותר גרוע מהרעמות שמהן יכולתי להיפטר בקלות יחסית- היו סימני המתיחה והצלוליט על הבטן ועל הירכיים. אלו הם באמת מראות קשים שלא יכולתי להיפטר מהם כ"כ מהר.

כמובן שאני כבר בעלת ניסיון וידעתי איך לשחד את הילדים בנסיעה לסרט ופיצה בקניון במקום לבריכה. אבל אז ידעתי שאין ברירה ולא אוכל להמשיך ולשחד אותם כל הקיץ אז חיפשתי פיתרון. מה לעזאזל עושים עם סימני המתיחה שנשארו לי כמזכרת מההריונות ומהדיאטות במרוצת השנים???

לרכישה ופרטים נוספים

כהרגלי, פניתי לד"ר גוגל שחביב עלי במיוחד ושאלתי : "מה עושים עם סימני מתיחה וצלוליט?"

ד"ר גוגל, כהרגלו, היה מאוד חביב אלי בחזרה ונתן לי אינספור מענים. התחלתי לדפדף…

דבר ראשון שגיליתי היתה העובדה שחבל מאוד שנזכרתי כ"כ מאוחר מכיוון שהרבה מהטיפולים הקוסמטיים מומלץ לעשותם בחורף. מטיפולי לייזר ועד לטיפולי פילינג למיניהם. וכך התחלתי לסנן את האופציות שכבר פספסתי בגלל העובדה המצערת שאני כנראה סובלת לא רק מסימני מתיחה וצלוליט אלא מבעיה נוספת שנקראת "דחיינות".

אז קודם כל בנות- תעשו לכן תזכורת בנייד לקבוע טיפולים קוסמטיים כבר עכשיו. בחורף. אל תחכו שהקיץ יתפוס גם אתכן בלתי מוכנות.

ואם גם אתן דחייניות כמוני, לפחות כדאי שתהיינה מודעות לעובדה שיהיו טיפולים שפשוט לא תוכלנה לעשות בקיץ. שלא תגידו שלא אמרתי לכן.

אז מה בכל זאת עשיתי? הרי אין מצב שלא אלך כל הקיץ לבריכה ולים…

ד"ר גוגל ידידי הפנה אותי לאתר שפתר לי את הבעיה תוך שבועות ספורים.

טוליפ נטורל- מכירות?

מגוון מוצרים קוסמטיים וביניהם ג'ל לטיפול בסימני מתיחה וצלוליט. קראתי בעיון את המידע אודות הג'ל. קראתי עוד יותר בעיון את מדיניות התשלום וההחזרה והחלטתי שאין לי מה להפסיד.

זה או להדיר את עצמי כל הקיץ ממקורות מים או לנסות ולרכוש את הג'ל של טוליפ נטורל ולהתפלל שאכן יעזור כפי שמבטיחים באתר. מה ששכנע אותי להזמין את הקרם היתה מדיניות ההחזרה של טוליפ נטורל- אם אינך מרוצה מהתוצאה מסיבה כלשהי את יכולה להחזיר את המוצר, אפילו ללא אריזתו המקורית, ולקבל 105% החזר כספי.

חברותיי היקרות, שותפותיי לבעיית הצלוליט, סימני המתיחה והדחיינות- אני שמחה לשתף אתכן בג'ל שבזכותו אני יכולה ללכת לבריכה ולים עם הילדים שלי גם אם נזכרתי באביב להזמין את הקרם של טוליפ נטורל.

אבל אם אתן בכל זאת מעדיפות שהקיץ לא יפתיע אתכן, תזמינו עכשיו את הג'ל ומבחינתכן הבריכה יכולה להיפתח באביב.

מעוניינות? השאירו כאן פרטים ויחזרו אליכן בהקדם.

  שתפו בכל הכוח
  Share on LinkedIn
  Linkedin
  Email this to someone
  email
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook

  היה הראשון לכתוב תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אנחנו אמנם מוכשרים בטירוף אבל לא בטוח שיודעים הכל…
  תחדשו לנו, תפתיעו אותנו, ספרו לנו דברים שאנחנו לא יודעים.
  או סתם תגידו לנו מה אתם חושבים על ספרינג מגזין
  ואנחנו נגיד לכם מה אנחנו חושבים עליכם. ?

   נגישות