בשנים האחרונות אנחנו שמים לב למגמה מדהימה בקרב אנשים. הבית שלנו, שפעם שימש כמקום לינה והתכנסות, הפך להיות הרבה מעבר. היום, הבתים של רובנו מעוצבים לפי הטרנדים החמים ביותר. חנויות למוצרים לעיצוב הבית צצות כפטריות אחר הגשם. ואני? אני ממש שמחה מהתהליך הזה. – אז קבלו ממני כמה פריטים שהם חובה בכל בית.

שטיח לרגלייך- אחד האלמנטים החשובים בחלל, הוא מגדיר את החלל ותוחם לנו אותו. הוא יכול להיות צבעוני כשהשאר שקט ולהיפך .

? ויהי אור. ועוד איזה אור היום גופי התאורה הם חלק בלתי נפרד מעיצוב החלל. אם בעבר תאורה שימשה כתאורה טכנית בלבד שמטרתה להאיר את החלל, היום התאורה היא אחד מהפריטים המרכזיים ביותר הנותנים טאצ' יחודי לכל פינה. תקציב מוגבל? אל תוותרו על תאורה מיוחדת בסלון ובפינת האוכל.

מראה מראה של הקיר- יש משהו בלתי מוסבר וקסום במראות. הן מגדילות את הבית, מגדילות את האור בחלל . אין ספור של דוגמאות, חלקן תלויות, עומדות, עם מסגרת, בלי מסגרת והרשימה עוד ארוכה. אל תשכחו, המראה מביאה אתה צבעים, צורות והשתקפויות של כל החלל.

ספפה- עד היום יש לי זיכרון ממש חד של מגע הניילון על הספה של סבתי ז"ל . היום כאימא, זה נראה לי לגמרי הגיוני הספה היא בין הפריטים החשובים בבחירת עיצוב החלל. היא החלק המסיבי, הגדול בחלל, ויש לבחור אותה בצורה נכונה . האם אתם משפחה שנוהגת לארח? האם אתם זוג מבוגרים? האם אתם משפחה עם ילדים צעירים? האם הסלון קטן? כל אלו שאלות רלוונטיות שעליכם לשאול את עצמכם בבואכם לרגע המרגש של קניית ספה.
מבחירת גובה המושב ועד עומק CUSTOM MADE היום ניתן לבחור ספות הספה . שימו לב, בחרו ספה שמתאימה לחלל ולא גדולה עליו. בחרו בד נכון, במקרה של משפחה עם ילדים, עדיף בד רחיץ. אם אתם זוג מבוגרים, בחרו ספה לא עמוקה שתהיה נוחה להתיישב ולקום ממנה. חלל קטן? בחרו ספה גבוהה על רגליים דקות. זה נותן אשליה שהספה מרחפת ותופסת פחות מקום בחלל.

שולחנות צד- יש הקוראים להם הנשכנים, ואני באופן אישי מאוד בעדם. הם לא מחייבים, הם יכולים לנוע ממקום למקום בכל הבית.
אם בסלון לצד הספה ועד לחדר השינה בתור שידת לילה. ניתן לשלב אותם כנק' צבע.

עציצים- צמחים מייצרים אצלי אווירה של יום שישי תמידי, של זר לבן לקראת השבת. הם משרים אווירה נעימה, משפרים את האקוסטיקה, ולי באופן אישי את המצב רוח . עציץ גדול למלא פינה ריקה או עציץ נשפך ממדף מינימליסטי. מלאו את ביתכם בעציצים ושימו לב שהם מותאמים לבית, שימו לב זה עסק לא זול.

בשורה התחתונה, כל בית יכול לתת הרגשה של ארמון לדייריו . הארמון הפרטי שלכם.
וזה לא תלוי תקציב, זה תלוי טעם טוב וחשיבה יצירתית. ואם אין לכם את זה, תמיד אפשר להתייעץ עם מביני דבר.