למי אין את הקולגה הזו שתמיד מגיעה למשרד עם חידושים, גדג'טים ופיצ'רים מיוחדים? כאלה שחוסכים זמן, מייעלים את העבודה ומשפרים את היכולת שלנו לתת שירות ולנהל את הזמן ושעות העבודה באופן יעיל יותר. לקראת כנס Basecamp Tel-Aviv של סיילספורס בחמישי הקרוב (27 ביולי), תפסתי את הקולגה לשיחת מסדרון והצלחתי לסחוט כמה פיצ'רים שיסייעו לכם, משתמשי סיילספורס בעבודה.

החדשני Whatslly  

נותני שירות ומנהלי תיקי לקוחות בארגונים וודאי מכירים את הסיטואציה שההתכתבויות במיילים עוברות מהר מאוד לוואטסאפ הפרטי. במיוחד לאחר העדכון מתחילת השנה שבו וואטסאפ הוסיפה אפשרות שליחת קבצים ומסמכים בהודעות פרטיות, כולנו עברנו להתכתב עם לקוחות דרך הוואטסאפ.

הפיצ'ר הראשון שבחרתי לשתף אתכם בו הוא פיתוח ישראלי חדש לדפדפן כרום בשם Whatslly,  שמחבר בין וואטסאפ (web) למערכת ה-CRM של סיילספורס. בעזרתו תוכלו לתעד בקלות התכתבויות ולבצע פעולות שיעזרו לכם לתת שירות יותר רלוונטי ויעיל ולתעד הכל ב-CRM

התוסף מאפשר לנציגי החברה לראות בזמן אמת בוואטסאפ את פרטי הלקוח איתו הם מתכתבים והחברה בה הוא עובד. יתרון עצום לנו, הרי ידע = כח!

והשוס בתוסף הוא היכולת לתעד בלחיצת כפתור בסיילספורס את השיחה עם הלקוח כ-Activity ואפילו לפתוח קריאות תמיכה אם מדובר בלקוח קיים.

להורדת התוסף

צפייה בדמו וידאו

המוכר והאהוב: Datorama

האקזיט המתוקשר מהקיץ האחרון של חברת Datorama, שנרכשה ע"י Salesforce, אפשר עדיין לומר שדטורמה עושה את הדברים נכון.

החברה פיתחה פלטפורמה לניתוח קמפיינים עבור מפרסמים בצורה חכמה יותר כאשר כל הניתוח נעשה בענן ומבוסס בינה מלאכותית. ולמה זה כ"כ טוב? אהה.. כמובן, מיטוב של קמפיינים לאורך כל השלבים (דאטה, מסרים ותוצאות).

המנתחת: מערכת טאבלו 

מה בסוף מעניין את כולם?

בסוף חודש, בסוף רבעון ובסוף שנה מה שמעניין הם הדוחות. ובעולם שבו הכל מדיד, כמויות הדוחות והקרוסים שעושים איתם הוא כמעט בלתי נגמר.

בדיוק בשביל זה יש את מערכת tableau שתיקח את הדוחות שלכם ובעזרת מערכת BI תנתח את הנתונים ותעשה לא פחות מקסמים. ואתם? תקבלו תמונה רחבה הרבה יותר על כל חטיבות העסק שלכם.

אז מה היה לנו פה?

  • כלי BI קל ויעיל לניתוח נתונים והפקת דו"חות
  • מערכת לניתוח קמפיינים וביצוע אופטימיזציות
  • תוסף כרום חלומי שמגדיר מחדש את הקשר עם הלקוחות שלכם

וותרו על לשלוח לנו 'תודה' בתגובות ושתפו אותנו בעוד פיצ'רים מדהימים!