מאת / 11 באפריל 2019   1500 צפיות

האנגלים באים!

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינויים פוליטיים, מדיניים וכלכליים שמתרחשים באירופה בכלל, ובאנגליה בפרט. השילוב של אנטישמיות ומצב כלכלי קשה, מביא את יהודי אנגליה לחשב מסלול מחדש לכיוונה של ישראל.

מאז בחירתו של ג'רמי קורבן לתפקיד יו"ר מפלגת הלייבור, הקהילה היהודית באנגליה מתמודדת עם מציאות לא פשוטה של אנטישמיות על בסיס כמעט יומיומי. קורבין חשוד באנטישמיות ובשנאת יהודים, והתבטא לא פעם נגד קיומה של מדינת ישראל, ובעד החמאס וארגוני טרור נוספים.

בנוסף, מאז שהממלכה החליטה לעזוב את האיחוד האירופאי, המצב הכלכלי בבריטניה נהיה מורכב במיוחד. השילוב של מדיניות לא אוהדת, אווירת אנטישמיות ברחובות ומצב כלכלי קשה, מביאים את יהודי אנגליה לארץ, ובפרט לאזור השרון.

מירה רנסיה כהן, יועצת נדל"ן, בסניף אנגלו סכסון הרצליה פיתוח אומרת: "אנו רואים מגמה ברורה של ביקוש מיהודי אנגליה לרכוש לעצמם נכסים בארץ באזור הרצליה פיתוח, בה הם מוצאים מגורי יוקרה במגדלים או בבית פרטי, בקרבה לחוף ים שקט ונקי, לתל אביב ולמוקדי בילוי וקניות מרכזיים.

אנו פוגשים במנעד רחב של גילאים: זוגות צעירים, משפחות במעמד הביניים ואנשים אמידים מאוד בגילאי 50 ומעלה. חלקם מכשירים את השטח לקראת עלייה עתידית ו"ליום הדין", חלקם עולים מידית וחלקם רוכשים דירות לצורך השקעה ומימוש הנכסים שלהם שמכרו באנגליה".

מירה מוסיפה: "יהודי אנגליה מחפשים לרכוש בית שעומד על תילו או שדורש שיפוץ "קוסמטי" קל ולא להיכנס להשקעות הדורשות תהליכי בנייה ואישורים נוספים. הם מעוניינים לבלות את הקיץ הקרוב בבית החדש ולחגוג בו את חגי תשרי".

לדוגמא: דירה מול הים במגדל הצוק. בניין יוקרה בו חלק גדול מהדיירים עלו לארץ מאנגליה. הדירה בגודל  150 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, 3 חדרי שינה עם חדר רחצה פרטי,  מטבח וסלון מרווחים ובנוסף מרפסת שמש לכיוון צפון, שירותי קונסיירז', חדר אירועים, שמירה 24/7, בריכת שחייה חיצונית.

למי שאינו נרתע מבנייה מהיסודות, אנו, באנגלו סכסון הרצליה פיתוח, יודעים להציע למכירה מגרשים במיקומים אטרקטיביים במיוחד, באזורים כפריים ובמרחק פסיעה מחוף הים וממוקדי קניות ואזורי בילוי.

לדוגמא: מגרש ברחוב חבצלת השרון

בחודש ינואר האחרון, התקיים כנס נדל"ן בלונדון בו השתתפו נציגים מחברת "אנגלו סכסון", בעקבות הצלחתו הוחלט לקיים כנס נוסף במהלך חודש מאי הקרוב, בהובלת חברת "אנגלו סכסון".

הכנס ייערך באנגליה, ומטרתו חשיפה עבור מתעניינים ברכישת נדל"ן לצורך מגורים או השקעות. הכנס ייתן מענה של 360 בכל הנושאים המלווים את רכישת הנכס: יועצי משכנתאות, עו"ד, שינוע, יעוץ ועוד…

לפרטים ומידע נוסף

  שתפו בכל הכוח
  Share on LinkedIn
  Linkedin
  Email this to someone
  email
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook

  היה הראשון לכתוב תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אנחנו אמנם מוכשרים בטירוף אבל לא בטוח שיודעים הכל…
  תחדשו לנו, תפתיעו אותנו, ספרו לנו דברים שאנחנו לא יודעים.
  או סתם תגידו לנו מה אתם חושבים על ספרינג מגזין
  ואנחנו נגיד לכם מה אנחנו חושבים עליכם. ?

   נגישות