מאת / 21 באפריל 2020   3788 צפיות

כיצד בונים אסטרטגיית יציאה נכונה ממשבר הקורונה?

דירקטוריון של ארבעה מומחים ממגוון תחומים עסקיים ילמדו את העסק שלך ויבנו לך תכנית צמיחה עסקית ליציאה מהמשבר אם לפני…

דירקטוריון של ארבעה מומחים ממגוון תחומים עסקיים ילמדו את העסק שלך ויבנו לך תכנית צמיחה עסקית ליציאה מהמשבר

אם לפני שנים, בקורס לניהול משברים באקדמיה, למדנו בתאוריה כיצד לנהל משבר עסקי, הרי שכלום לא הכין אותנו למשבר הקורונה.

מסך עשן כבד של אי – וודאות משפיע על עתיד העסקים הקטנים והבינוניים בישראל, על עתיד הגלובליזציה, עתיד העובדים והלקוחות.

כללי המשחק משתנים לנגד עינינו מדי יום ולאט לאט חודרת לתודעה ההבנה שמה שהיה לא יהיה , ולאחר סיום משבר הקורונה נתמודד עם אתגרים חדשים, אשר מחייבים היערכות שונה, חדשנית, יצירתית ולהיות בכל רגע עם האצבע על הדופק.

כאנשי מקצוע אנו נתקלים בשבועות האחרונים בחיפוש אחר תשובות לשאלות רבות כגון: האם מותר לי לפטר עובד במהלך חל"ת? האם מותר לי לבטל שיקים ? האם כדאי לקדם עכשיו בפייסבוק? איזה שינוי ארגוני הכי מתאים? האם כדאי להשקיע בשיווק ויחסי ציבור? איך לשלם לספקים? מי הוא עובד חיוני? האם ניתן לדחות תשלומי דמי שכירות? איך לייצר תקשורת עם הלקוחות הקיימים? מה עושים עם מרכזי הרווח שהפכו ללא רלוונטיים? איך מפתחים מוצרים חדשים שמתאימים לתקופת משבר הקורונה ואיך מפתחים או משדרגים מוצרים ליום שאחריה? איך לעזור לעובדים מול ביטוח לאומי?

בעקבות שאלות אלו, ודומות להן, שחזרו על עצמן הנוגעות לניהול העסק בעת המשבר-  הקמנו דרקטוריון חיצוני של מומחים שיגייסו את כל הידע שלהם עבור העסק שלך.

אתם לא צריכים, לעבור את זה לבד.

בחברות הגדולות מצאו את הפתרון (או לפחות הפתרון החלקי)
לפתרון הזה קוראים "דירקטוריון".
קבוצה של אנשים שמטרתם היא לעזור למנכ"ל וללוות אותו בתהליך קבלת ההחלטות שלו. 
להיות שם עבורו על מנת לעזור לו להרים את הראש מעל המים ולהסתכל על הכיוון אליו שוחים. אותו הדירקטוריון נדרש להיות שם עבור המנכ"ל בהובלה האסטרטגית של החברה ומהווה חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות. 

הדירקטוריון שהקמנו פועל בדרך זו עבור עסקים קטנים ובינוניים.

צוות מומחים המלווה עסקים וחברות 20 שנים, ייערוך לך תכנית מותאמת לבניית אסטרטגיית יציאה לעסק שלך. בתהליך יסודי ומהיר, נערוך בחינה של העסק, של הסביבה העסקית, והתקשורתית שלו נענה על כל השאלות שעולות, ונציג תכנית המדייקת את צרכי העסק למינוף  – צעד אחר צעד במטרה ליציאה מהמשבר ולקידום והובלת העסק להצלחה.

הבורד שלנו מורכב מצוות מוביל להצלחה המורכב מארבעה מומחים, מובילים בתחומים, המשלימים ליצירת ידע קולקטיבי ובעלי ניסיון של כעשרים שנים.

קוביות מעץ

מעולמות המשפט :

עו"ד לימור עוזרי בעלת משרד עורכי דין וגישור החל משנת 2002. עוה"ד עוזרי מתמחה בליווי וייעוץ משפטי לעסקים וחברות בתחום דיני העבודה ובתחום האזרחי-מסחרי (לרבות: פתיחת ופירוק חברות, הסכמים מסחריים, הסדרי חוב וייעוץ משפטי שוטף), ניהול סכסוכים ומשברים  ונדל"ן (פרטי ומסחרי).

מעולמות הייעוץ העסקי:

חגית אבן-צור, בעלים, מאמנת ויועצת עסקית בכירה ב- Brigh. ליוותה במהלך עשרים השנים האחרונות עשרות מנהלים, יזמים ואנשי עסקים בהשגת יעדים עסקיים פורצי דרך.  בעלת הכשרה מגוונת וניסיון מקצועי של 20 שנים בייעוץ עסקי, ייעוץ אסטרטגי, ייעוץ ארגוני, הדרכה וניהול, גיבוש תהליכי שירות, שיווק ומכירות.

מעולמות התקשורת:

אייל טל – מנטור תקשורת המומחה בייעוץ אסטרטגי ותקשורתי אישי לבעלי ארגונים ועסקים המותאם ליעדים העסקיים, כמו גם דוברות, יחסי ציבור ובניית אסטרטגיות לארגונים, עסקים וחברות הנמצאים בקיפאון עסקי ומבקשים להתניע את הפעילות העסקית של הגוף אותו הם מנהלים בדרכים יצירתיות ורעננות.

מעולמות השיווק והדיגיטל:

עדי ששון ג'רבי, מנכ"לית משותפת ב Spring- valley שלוחה צפונית של MCcANN בעלת ניסיון של למעלה מעשר שנים בעולמות הדיגיטל והשיווק. מומחית בניהול שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים ובינוניים בניהול מדיה, תוכן ואסטרטגיית דיגיטל.

אז איך מתחילים?

 • נתחיל בכך שתמלאו בדיקת התאמה ע"י מילוי שאלון- לינק לשאלון
 • נקיים שיחת היכרות ראשונית.
 • תקדישו זמן למילוי שאלון איבחון רחב על כל היבטי העסק.
 • חברי הבורד יערכו דיון מקיף הכולל את כל תחומי העסק לגיבוש אסטרטגיה להצלחה עסקית.
 • נציג לכם תכנית יציאה מהמשבר וצעדים ראשונים לפעילות.

מה אתם מקבלים:

אסטרטגיית פעולה יישומית ליציאה מהמשבר וקידום העסק, הנוגעת לכל תחומי העסק שלך ע"י ארבעה מומחים המשלימים זה את זה ומבצעים סינכרון מלא על העסק שלך – ייעוץ משפטי, עסקי, תקשורתי ושיווק במדיה.

האסטרטגיה מותאמת אישית ומבוססת על אבחון מקיף ומלא של העסק שלך.

"ידע וניסיון הם קיצור דרך להצלחה"- דירקטוריון המומחים שלנו יאירו לכם את הדרך ליציאה מהמשבר חזקים יותר ולהפוך לחברה מצליחה יותר!

רוצים לשמוע עוד? השאירו לנו פרטים >>

  שתפו בכל הכוח
  Share on LinkedIn
  Linkedin
  Email this to someone
  email
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook

  תגובות

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  אנחנו אמנם מוכשרים בטירוף אבל לא בטוח שיודעים הכל…
  תחדשו לנו, תפתיעו אותנו, ספרו לנו דברים שאנחנו לא יודעים.
  או סתם תגידו לנו מה אתם חושבים על ספרינג מגזין
  ואנחנו נגיד לכם מה אנחנו חושבים עליכם. ?

   נגישות